Medica 2021 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu
Firma Adı (Ticaret Sicil Gazetesindeki Resmi Unvan):*
 
Stand Alınlığında Yer Alacak Firma İsmi (Max. 3 Kelime)*
 
Ürünleriniz*
 
Vergi Numarası*
 
Vergi Dairesi*
 
Firmanızdan Fuar ile İlgilenecek Kişinin Adı-Soyadı*
 
İlgili Kişinin Ofis Telefonu (0090... şeklinde yazınız)*
 
İlgili Kişinin Cep Telefonu (0090...şeklinde yazınız)*
 
Adres:*
 
E-mail:*
 
Web:*
 
Talep Edilen m2:*
 
Yer Almak İstediğiniz Hol (Hol 1-6-16'dan birini seçebilirsiniz)*
 
Nakliye Hizmeti İstiyorum*
 
EVETHAYIR
ÜYESİ OLDUĞUNUZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ*
 
İKMİB
DİĞER BİRLİKLER
Talep edilen 1000 Euro avans bedeline ilişkin ödeme dekontu ve kişisel veri paylaşımı onay formu duyuruda belirtilen tarihe kadar canan.ersoy@ikmib.org.tr ve irem.degertekin@ikmib.org.tr e-postalarına gönderilmelidir. Dekontun iletilmemesi halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.
Başvuran firmanın eksik avans ödemesi yapması durumunda, Birliğimizce herhangi bir geri bildirimde bulunulmayacaktır. Takip sorumluluğu tamamen başvuran firmaya aittir. Başvuru yapılmasının ardından katılımdan vazgeçilmesi durumunda ödenen avans bedeli iade edilmeyecektir.
Hol ve stand büyüklüklerine göre yer tahsisleri Eylül ayı içerisinde Birliğimizce yapılacak olup; yerleşimler esnasında başvuruda bulunan firmaların başvuru sırası, avans tutarlarını yatırmış olmaları, Birliğimize üyelik durumları, üyelik borç durumları, önceki senelerde bu fuara Birliğimiz ile katılma sıklığı gibi kriterler göz önünde bulundurulacak,gerekli durumlarda Birliğimiz adına ayrılan alana göre talep edilen m2’lerde değişiklik yapılabilecektir.Bu konuda takdir hakkı Birliğimize aittir.
Ödemelerin katılımcı firmanın banka hesabından Birliğimiz banka hesabına bankacılık kanalıyla yapılması gerekmektedir. Elden yapılan ödemeler kabul edilmemektedir.Tüm ödemeler € olarak gerçekleştirilmelidir.
Birliğimiz, düzenlediği organizasyonları başvuru sayısı, bütçe ve organizasyon imkanlarına göre iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumunda başvuran firmaların ödediği bedeller iade edilir.
Fuar desteğinden faydalanabilmek için, üyelerin T.C. Ticaret Bakanlığının 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin Kararında belirtilen şartları yerine getirmeleri esastır.
İletmek istediğiniz bir talebiniz varsa belirtiniz:
 
YUKARIDAKİ KATILIM ŞARTLARINI OKUDUM, KABUL EDİYORUM*
 
Okudum, anladım
Kişisel Verileri Koruma Politikası (KVKK) Kapsamında "AÇIK RIZA – AYDINLATMA BİLDİRİMİ FORMU" için Tıklayınız.*
 
Okudum, anladım
* Olan Alanlar Zorunlu Alanlardır.