PLMAs World of Private Label 2020
26-27 Mayıs 2020 Amsterdam/Hollanda
Firma Adı (Ticaret Sicil Gazetesindeki Resmi Unvan):*
 
Fuar Katalogunda Yer Almasını İstediğiniz Firma İsmi*
 
Fuarla İlgili Kişinin Ad-Soyad, Unvanı*
 
Fuarla İlgili Kişinin Ofis Telefonu*
 
Fuarla ilgili Kişinin Cep Telefonu*
 
Fuarla İlgili Kişinin E-maili:*
 
Fuarla İlgili 2. Kişinin Adı-Soyadı / Unvanı*
 
Fuarla İlgili 2.Kişinin Ofis Telefonu**
 
Fuarla İlgili 2. Kişinin Cep Telefonu*
 
Fuarla İlgili 2. Kişinin Emaili*
 
E-mail 3
 
Web:*
 
Adres:*
 
Sergilenecek Ürünler (Türkçe yazınız)*
 
Sergilenecek Ürünler (İngilizce yazınız)*
 
Talep Edilen M2*
 
Belirtmiş olduğumuz cep telefonu ve email adreslerine Birliğinizce yapılacak duyuruların gönderilmesini kabul ediyoruz.*
 
Talep edilen m2 başına 100 EURO avans tutarının (örn. 12 m2 için 1.200 EURO ) yatırıldığına dair ödeme dekontunun en geç 22 Kasım Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğimiz Kimyevi Maddeler Şubesine (E-posta: melike.baladin@immib.org.tr ) gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru geçersiz sayılacaktır.
Başvuran firmanın eksik avans ödemesi yapması durumunda, Birliğimizce herhangi bir geri bildirim yapılmayacaktır. Takip sorumluluğu tamamen başvuran firmaya aittir.
Yapılacak ödemelerin katılımcı firmanın banka hesabından organizatör firmanın banka hesabına bankacılık kanalıyla yapılması gerekir. Elden banka hesabımıza ödeme yapılması durumu kabul edilmemektedir.
Gelen taleplerin fuar idaresince İKMİB'e ayrılan alanı aşması halinde yeni katılımcılar için yer tahsisi başvuru sırası ve avans ödeme tarihi dikkate alınarak yapılacaktır.
Başvuru yapılmasının ardından katılımdan vazgeçilmesi durumunda katılım avansı iade edilmeyecektir.
Birliğimiz adına ayrılan alana göre talep edilen m2’lerde değişiklik yapılabilecektir.
Birliğimiz, fuar organizasyonlarını, başvuru sayısına, bütçe ve organizasyon imkanlarına göre iptal etme hakkına sahip olup böyle bir durumda başvuran firmaların ödedikleri bedeller iade edilir.
Destekten yararlanılabilmesi için stantta sergilenen ve/veya tanıtımını yapılan ürünlerin yurtiçinde üretildiğine dair, katılımcı firmaya veya pazarlama sözleşmesi yapılan firmaya ait kapasite raporu ibraz edilmesi gerekmekte olup, kapasite raporunda yer alan üretim konusuna dâhil olmayan ürün ve/veya ithal ürün sergileyen ve/veya tanıtım yapan firmalar destekten yararlanamamaktadır.
2017/4 Sayılı Karar Kapsamında yurtdışı fuar organizasyonlarına ve Bakanlıkça belirlenerek ilan edilen ve yurtdışında düzenlenen desteklenecek sektörel nitelikli uluslararası fuarlar listesinde yer alan fuarlara katılım sağlayan TTK hükümleri çerçevesinde kurulmuş, ihr. birl. üye şirket ile Türkiye’de yerleşik üretici/imalatçı org. destekten yararlandırılır” hükmüne istinaden ihr. bir. üye olmayan şirketler ve TTK hükümleri çerçevesinde kurulmamış şirketler destekten yararlanamamaktadır.
YUKARIDAKİ KATILIM ŞARTLARINI OKUDUM, KABUL EDİYORUM*
 
* Olan Alanlar Zorunlu Alanlardır.